Przejdź do treści

24 X – szkolenie dla wolontariuszy „ABC dobrego korepetytora”

  • przez

24 października (czwartek) w godzinach 17.00-20.00 w siedzibie Fundacji „Wspólna Droga” United Way Polska odbędzie się szkolenie poświęcone pedagogice pracy z dzieckiem trudnym dla wolontariuszy projektu „Partnerstwo dla Dzieci Pragi Południe”. Projekt realizowany jest ze środków M. St. Warszawy w ramach Lokalnego Systemu Wsparcia. Szkolenie pod tytułem „ABC dobrego korepetytora” poprowadzi Pani Katarzyna Ornarowicz. Pod koniec warsztatów korepetytorzy otrzymają materiały edukacyjne. Każdy z wolontariuszy dostanie również materiały papiernicze (teczkę, zeszyt, ołówek z gumką, długopis, zestaw flamastrów i zakreślacze) do wykorzystania podczas zajęć z dziećmi.

Katarzyna Ornarowicz – andragog, trener, animator społeczno-kulturalny, specjalista w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Trener warsztatów edukacyjnych i projektów międzypokoleniowych. Realizatorka i autorka projektów dla różnych grup odbiorczych z zakresu komunikacji interpersonalnej, pracy w grupie, zarządzania czasem, asertywności oraz efektywnego zarządzania konfliktami. Prowadzi szkolenia z wolontariatu, zarządzania potencjałem wolontariuszy, budowania zespołu, tworzenia projektów wolontariackich, budowania strategii wolontariatu w lokalnych społecznościach. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi, instytucjami publicznymi, szkołami, domami kultury, ośrodkami pomocy społecznej i uniwersytetami trzeciego wieku.

Informujemy, że wolontariusze mogą skorzystać z konsultacji indywidualnych z konsultantem wolontariatu Lucyną Kraśkiewicz. Konsultant będzie dostępny w siedzibie Fundacji w każdy wtorek, środę i piątek w godz. 9.00-17.00.

Serdecznie zapraszamy!

Materiały merytoryczne ABC dobrego korepetytora K. Ornarowicz [pdf]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *